.

.

2018 3pcs Лето Деца Бебе Девојки Облека Цвет Печатени Кошула + Долги Бели Панталони + Ремен Сет Памучни Тренерки За Девојки

2018 3pcs Лето Деца Бебе Девојки Облека Цвет Печатени Кошула + Долги Бели Панталони + Ремен Сет Памучни

DEN 317.00
DEN 386.88

Од стоката
Во магацинот

: )
Со Почит.Дали постои следење на Број за мојот објект?
Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката staus на соодветниот веб-сајт. Јас разбирам дека сте загрижени за било какви дополнителни трошоци за објекти.Врз основа на досегашното искуство. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки,broderage такси,давачки и даноци за увоз во вашата земја. ако имате посебна слика, ве молиме контактирајте со нас ( ни кажете вашата висина и тежина, биста, половината, колковите големина ). Јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена?
Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение!
Се враќа :
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.6/55cm
4 T/110 3-4 Y 15.Општо земено,ние ќе ја испрати на предмети, како е можно поскоро откако вашата уплата е завршен.Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.8/63cm
7 T/140 6-7 Y 18.Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се враќаат.
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите. Ви благодариме за вашиот разбере!!
Пакет се Вклучени : 3pcs/set Деца Т-маица Блузи+Панталони+Појас
Здраво, Пријатели. Можете да ја прогласи пониска вредност?
Да, обично ние ќе прогласи $10-$20 за мали парцели (1-5 компјутери).
Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. Ако имате посебни барање, ве молиме контактирајте со нас.
Откако ќе ја прими, ние ќе биде многу ценета тоа ако може само да потрае неколку секунди за да ни даде позитивен ( 5 ѕвезди ) повратни информации за производот и услугата, која е единствено само момент и како одличен начин за да им помогне на другите купувачи да се направи купување како вас.

Таа е поголема од информацијата

Дете НИ Големина:
2T, 3T, 4T, 5, 6, 7
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Се поставува
Стил:
Моден
Јака:
О Деколте
Sleeve Должина(cm):
Краток
Бренд Име:
Kacakid
Број На Модел На:
бебе облека
Затворање Тип:
Едно Копче
Outerwear Тип:
Вест
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Материјал:
Памук
Шаблон Тип:
Polka Dot
Пол:
Девојки
Sleeve Стил:
Редовни
Производи во категоријата