.

.

Mindewin Нов Дизајн 433MHZ 1 Гласовно Известување Приемник Домаќин+2 Види Приемник+ 8 Повик Копче за Безжични Хотел Реден Систем

Mindewin Нов Дизајн 433MHZ 1 Гласовно Известување Приемник Домаќин+2 Види Приемник+ 8 Повик Копче за Безжични

DEN 5976.00
DEN 6290.88

Од стоката
Во магацинот

Mindewin Безжична повикувајќи Бел Систем за Ресторан Пејџер 2 ПАРЧИЊА Келнер Види Пејџер M-W-1 + 12 PCS Табела Повик Копчето М-К-1
Ако сте заинтересирани во нашите производи, pls контактирајте со нас слободно. Ние ќе ви даде попуст!
Примена
Пакет ing&Delive ry

Таа е поголема од информацијата

Бренд Име:
mindewin
Број На Модел На:
M-K-1 +M-W-1+M-R-1
боја:
Сино Зелена Црвена
функција 1:
433mhz пејџер повикувајќи ги и безжичните
Карактеристика 2:
433mhz безжичен предавател
функција 3:
повик услуга за клиентите
карактеристика 4:
повикувајќи бел систем за ресторан
Карактеристика 5:
Пејџер систем за ресторан
Функција 6:
редот систем безжичниот
Карактеристика 7:
Ресторан Повикувајќи Систем
Функција 8:
ресторан пејџер безжичниот
Карактеристика 9:
Ресторан Пејџер Систем
Производи во категоријата