.

.

Жените G-string долна облека Кратко Секси Газа Бисер женски Гаќи Целосно Проѕирна Чипка String долна облека на Жените Камшик Panty

Жените G-string долна облека Кратко Секси Газа Бисер женски Гаќи Целосно Проѕирна Чипка String долна облека

DEN 42.00
DEN 45.60

Од стоката
Во магацинот

Предмет тип : долна облека
Материјал : полиестер spandex Linning : памук
Функција : дише удобно
Декорација : Чипка
Големина : Една Големина Половината : 55-85cm,Колковите :
Пакетот вклучува : 1*жените underewear
Единица : CM 1 инч=2.54 см
Прирачник за Мерење, ве молиме љубезно им овозможи на 1-3cm се разликуваат

Таа е поголема од информацијата

Големина:
One Size
Бренд Име:
HIMEALAVO
Материјал:
Spandex,Најлон
Шаблон Тип:
Флорални
Гаќи Тип:
G-String
Декорација:
Лак
Материјал Состав:
Најлон
Пораст Тип:
низок Пораст
Број На Модел На:
y3998
Сексуално Сугестивна:
No
Тип На Објект:
Гаќи
Пол:
Жените
Производи во категоријата