.

.

Стоматолошка Лабораторија Материјал 3 Парчиња/многу 89*71*16mm Amann Girrbach ПММА дискови боја на забите за мелење CAD CAM систем на привремена коронка

Стоматолошка Лабораторија Материјал 3 Парчиња/многу 89*71*16mm Amann Girrbach ПММА дискови боја на забите за

DEN 2264.64

Од стоката
Во магацинот

Цврстина : 75-85 Shao; 4. 3) ќорци може да се користи за сите јасно arylic потреби за повеќе естетски заврши. Понекогаш ние ќе го промени превозот начин и да го изберете најсоодветниот за транспорт метод за вас, но транспорт време е иста, и се уште има следење на информации онлајн. 4) Дебелина се достапни помеѓу 12mm и 25мм како барање. 2) Користење на ќорци да се создаде јасна nightguards и хируршки имплант водичи, како и долг век bridgework каде warping може да биде проблем при користењето на восокот. Грубост : Добра; 7.

Таа е поголема од информацијата

боја:
А1, А2, А3
Тип На Објект:
ортодонтски протези
Материјал:
Смола
Бренд Име:
tjiris
Број На Модел На:
Amann Girrbach
Возрасна Група:
Возрасни лица
боја:
А1/А2/А3
Примена:
За протеза протеза, што привремено круна во клинички ресторативна
Големина:
89*71*16mm
Користење место:
Стоматолошка лабораторија
Производи во категоријата