.

.

IWHD Индустриски Гроздобер Лофт Стил LED Pendant Светла Американски Ретро Pendant Светилка RH Дрвени Droplight Тела За Дома Осветлување

IWHD Индустриски Гроздобер Лофт Стил LED Pendant Светла Американски Ретро Pendant Светилка RH Дрвени Droplight

DEN 16755.00
DEN 20186.88

Од стоката
Во магацинот

12months Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (со исклучок на itemsdamaged и/или злоупотребени по приемот).
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
. Ние само брод да се потврди цел адреси. Постојат NOEXCEPTIONS! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
Испорака
1. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќање, pleasecontact нас. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во itsoriginal состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени,ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
3) Ifyou не може да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку minutesand обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.74 инчи) Синџир/Кабелот Max Должина 80см (31. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува викендите andholidays.
Гаранција
1. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. Додатоци доаѓаат со 3-monthwarranty. Вашата цел адресата МОРА да MATCHyour Превозот адреса.
2)Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.Спецификации Светлината Информации Тип Pendant Светла Стил на Лофт Заврши Сликарство Предложи Соба Одговара трпезарија, Спална соба, Дневна Соба Предложи Соба Големина 10-15 M*2 Димензии Тела Висина 169cm (65.51 инчи) Тела Ширина 15cm (5.01 инчи) Синџир/Кабелот Прилагодливи или Не Синџир/Кабелот Може да се Прилагодува Крошна/Backplate Димензија 12cm Сијалица Информации Број на Светилки 10 Сијалица База E27 Wattage по Сијалица Max5 W Сијалица Вклучени или Не Сијалица Вклучени Материјалните Тела Materialm Дрвена и Железна Сенка Материјал Shadeless Тегови Нето Тежина(kg) 6 кг
Плаќање
1) Weaccept Alipay, Запад Унија, TT.

Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Pendant Светла
сертификација:
УЛ,CQC,CE,FCC,ГШ,EMC,LVD,CCC
Техника:
Насликани
Извор На Енергија:
AC
Тело Материјал:
Железо,Дрво
База Тип:
E27
Место:
Студија,Салон,Хотел, Сала,Хотел Соба,Господар Спална соба,други спални соби
Материјал:
Бамбус & Дрвени
Гаранција:
3 година
Инсталација Тип:
синџир pendant
Извор На Светлина:
LED Светилки
Е Светилки Вклучени:
Yes
Абажур Боја:
Бела
Број на извори на светлина:
10
Примена:
Трпезарија
Напон:
90-260V
Стил:
Гроздобер
Број На Модел На:
M155
Осветлување Област:
15-30square метри
Заврши:
Бранеа Никел
Е dimmable:
No
Бренд Име:
IWHD
Карактеристики:
мини стил
Производи во категоријата