.

.

Тефлон висока чистота кристал бакар 30cocres 25awg OD:0.65 mm

Тефлон висока чистота кристал бакар 30cocres 25awg OD:0.65 mm

DEN 1733.00
DEN 1824.00

Од стоката
Во магацинот


Таа е поголема од информацијата

боја:
кафе црна, црвена, транспарентна бакар, сина, јасно златна бакар, браун
Должина:
12meters
Конектор A:
Џек
Тип:
Коаксијален Кабли
Број На Модел На:
1
оклопна:
Плетенка
Бренд Име:
Leagginal
Конектор Б:
Џек
Пол:
Машко-Женски
Примена:
Микрофон
Пакување:
Polybag
Пакет:
Пакет 1
Функција:
Никој
Надворешниот Дијаметар:
1
Пакет:
No
Производи во категоријата