.

.

Dispalang Lancheira Термо Деца Ручек Кеси Животни Куче Печати Кулер Изолирани Ручек Кеси Жените Термички Храна Торба Bolsa termica

Dispalang Lancheira Термо Деца Ручек Кеси Животни Куче Печати Кулер Изолирани Ручек Кеси Жените Термички Храна

DEN 811.00
DEN 1247.52

Од стоката
Во магацинот


Dispalang Lancheira Термо Деца Ручек Кеси Животни Куче Печати Кулер Изолирани Ручек Кеси Жените Термички Храна Торба Bolsa termica
Почитувани Купувачи :
Ако овие не ви се допаѓа,Ние може да го направите вашиот сопствен слики врз основа на нашите торба.
Вие само треба да плаќаат екстра 10 долари за поставување на плаќање.

Таа е поголема од информацијата

Број На Модел На:
Храна Кеси
Бренд Име:
Dispalang
Тип:
2 Лица
Материјал:
Полиестер
Големина:
25*19*8cm
РАКА:
еден рамо
Тип:
Двојно патентите
Пол:
Унисекс
боја:
како на слика
Шаблон Тип:
3D Печатење Кеси
ремени :
прилагодлив
Затворање Тип:
Патентите
is_customized:
Yes
Производи во категоријата