.

.

Оригинални Сосема нов INR18650 30Q 18650 3000mAh li ion батерија За Е-цигара Светло Батерии + Посочи

Оригинални Сосема нов INR18650 30Q 18650 3000mAh li ion батерија За Е-цигара Светло Батерии + Посочи

DEN 252.00
DEN 336.00

Од стоката
Во магацинот

Нарачки обработени навремено плаќање по верификација. Ограничена гаранција на неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и / или лошо по приемот). Ако не сте добиле вашата пратка во рамките на проценетиот дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Неисправни предмети МОРА да бидат пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување ако е можно).6 V внатрешниот отпор на батеријата : 26mw или помалку Оценет капацитет : 3000 m Ah Батерија струја : 15a континуирано крварење, моментален тековната може да се стави 25-30 A (Ана) Батерија Спецификации : празнење на струја, со високи перформанси. (Освен некои земји и APO / FPO) 2. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Нашата цел е задоволството на клиентите! 7. Батеријата Тежина : 48 g Типови на апликации : Електронски Цигари Електрични алатки, модел авиони, автомобили рамнотежа, се двоуми, електрични велосипеди, комуникации, медицинска и друга воена опрема.
Ве молиме имајте во предвид дека оваа батерија се додава точка. Вашата цел адресата МОРА да СООДВЕТСТВУВА НА вашиот Превозот адреса. ВРЕМЕТО на ПРЕФРЛУВАЊЕ УСЛУГА е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Сликите прикажани се не вистински објект и се само за вашиот референца. Сите елементи МОРА да се врати во оригиналната амбалажа и МОРА да се обезбеди нас со превозот на следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА. Во СВЕТОТ. Ние ќе го следат испраќање и се backto вас како е можно поскоро со одговор. Ве молиме погледнете јасно големина во купувањето, ви благодариме Батеријата Име : 18650 цилиндрични литиум-јон батерии Батерија Тип : INR18650-30 Q Батеријата Спецификации : 18.

Таа е поголема од информацијата

боја:
1PCS Батерија, 2 ПАРЧИЊА Батеријата, 3PCS Батеријата, 4PCS Батеријата, 5PCS Батеријата, 6PCS Батеријата
Поставете Тип:
Само Батерии
Батеријата Број:
1-6PCS
Пакет:
Пакет 1
Замена На Батеријата:
Yes
Бренд Име:
VariCore
Број На Модел На:
INR18650-30Q
Номиналниот Капацитет:
3000MAH
Големина:
67*18.5mm
Тип:
18650
Производи во категоријата