.

.

Секси Оглавник Исклучување Рамо Долго Пром Фустани 2017 Chiffon Кристал Beaded Формално Вечер Фустани PD81

Секси Оглавник Исклучување Рамо Долго Пром Фустани 2017 Chiffon Кристал Beaded Формално Вечер Фустани PD81

DEN 4752.00

Од стоката
Во магацинот

Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт. Трговија на големо може да се avaliable. Ако вашиот мерења начин се симне моите големина на табелата, ние сме среќни да се направи gown според вашиот мерења додека вие се согласувате дека конечната промена може да бидат потребни за најдобро одговара.
Забелешка
А, Наддавање за венчаница не се некои додатоци како што се ракавици, свадбен превез и crinoline или petticoat ( покажа на слики)
Б, се Облекуваат Да Се Направи во Сопствени Големина, Боја, Дизајн. Т неговиот gown може да биде сопствени направени според вашите мерења и вашата омилена боја . Висок квалитет : Нашата фабрика има повеќе од 15 години сопствени направени искуство. Ве молиме следете ги мерење инструкции, и да се измери себе внимателно. Ние силно препорачуваме да имате на вашиот мерењата направени од страна на професионални пред купување на било gown онлајн.
Добредојдовте на Нашата Продавница
Производ Фотографии
1. Од компјутерските екрани имаат хроматските аберации, особено меѓу CRT екранот и LCD екран, ние не може да гарантира дека бојата на нашите производи ќе биде иста со фотографии што го видов .
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
. Сите наши производи се направени од материјали од врвен квалитет, и со многу добра изработка. Фустанот може да се направи повеќе од 95% ист како на сликата.( Ни остави порака)
2. Нашите производи вклучуваат свадба наметки, деверуша фустани, цвет девојка фустани, матурски фустани, bolero, и превези. Боја : Било која боја ви се допаѓа може да биде нарачана . Големина : големината може да биде нарачана според големина информации . Се разбира, можете, исто така, може да изберете по случаен избор големина за да се одржи редот. Се разбира, тоа е добредојдовте дека ќе направи се облекуваат според сликата која купувачот ја испратите на мене.

Таа е поголема од информацијата

боја:
Црна, Сина, Кафена, Златна, Сива, Зелена, Боја На Слонова Коска, Каки, Портокалова, Розова, Виолетова, Црвена, Сребрена, Бела, Жолта, Шампањ
НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 14W, 16, 16W, 18W, 20W, 22W
Повод:
Матурска
Тип На Објект:
Пром Фустани
Sleeve Стил:
Исклучување на Рамо
Силуета:
А-Линија
Бренд Име:
YOUXI
Вграден Градник:
Yes
Деколте:
Оглавник
Декорација:
Pleat,Beading,Кристално
Вистински Слики:
Yes
Воз:
Никој
Материјал:
Полиестер
Број На Модел На:
PD81
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
is_customized:
Yes
Фустани Должина:
Кат Должина
Ткаенина Тип:
Chiffon
Половината:
Природни
Големина:
Standard US Size or Custom made Size
Производи во категоријата