.

.

12.6 V 23A Полначот 3S 12V Li-ion Батерија Паметен Полнач за Lipo/LiMn2O4/LiCoO2 батерија Полнач Висока Моќност Со Фан Алуминиум Случај

12.6 V 23A Полначот 3S 12V Li-ion Батерија Паметен Полнач за Lipo/LiMn2O4/LiCoO2 батерија Полнач Висока Моќност

DEN 6118.56

Од стоката
Во магацинот


Таа е поголема од информацијата

Чашката Стандард:
САД, ЕВРОПСКАТА УНИЈА, ВЕЛИКА БРИТАНИЈА, АУ
Употреба:
Стандардна Батерија
Пакет:
Yes
Батеријата Број:
1
Тип:
Електричен
Број На Модел На:
WATE-12623B
Бренд Име:
WATE
Интелигентни Полнење:
Yes
екран:
No
Брзо полнење:
Yes
Употреба:
Li-ion/Lipo/LiMn2O4/LiCoO2 батеријата
Големина:
210*120*70mm
Нето тежина:
2.5 kg
Влезен Напон:
90VAC-265VAC
Wattage Шема:
100-240vac
Температурата:
-20 °C до +50°C
Заштита:
SCP,OVP,OCP,ЕДНОКРАТНИ ЛОЗИНКИ
Сертификат:
CE,RoHS,БЛАГАЈНИЧКИТЕ
боја:
Црна
Производи во категоријата