.

.

500pcs/многу М3(3мм) Црна од Легиран Челик Grade10.9 Висока Затегнувачка Рамен Ален Хексагонални Завртки Socket Countersunk Head Завртки DIN7991

500pcs/многу М3(3мм) Црна од Легиран Челик Grade10.9 Висока Затегнувачка Рамен Ален Хексагонални Завртки Socket

DEN 479.52

Од стоката
Во магацинот


Ова е за една кеса од 500 парчиња од М3(3мм) Црна од Легиран Челик Grade10.9 Висока Затегнувачка Рамен Ален Хексагонални Завртки Socket Countersunk Head Завртки DIN7991
.
Големина на :
(3мм Дијаметар x 0.5 Тема Теренот x Долго) Метрички стандардна Спецификација на Завртки должината вклучуваат главата. Нашата Услуга Најдобар Квалитет и Најдобра Услуга за сите На тежина и големина на пакувањето во Детали за Производот е за повикување само,на специфичен вид преовладува. Ако тежината на секоја над 2 KG,ние може да се одвои неколку пакување за вашиот испорака или бесплатен превозот од Федекс/UPS/DHL/ЕМС. Цел износ над 300 ќе биде бесплатен превозот од Федекс/UPS/DHL/ЕМС. Ние имаме повеќе од 10 yeas искуство во fastener полиња.Ве молиме да го купат со вашата доверба. За Квалитетот на Сите линии за производство на соодветна контрола на квалитетот и QA/КК инспектори работат самостојно. Нашите производи се одобрени Ro HS,WEEE certifica Ако сакате да се купи други големина или која било друга број на пакување на производи кои не се во нашата продавница,ве Молиме контактирајте со нас Пакет Пакување Стил : Едноставен пакет или ОЕМ пакет Испорака Брод надвор од 2 до 5 работни дена по плаќање на Соодветна пониска царинска вредност е прифатена да се напише на комерцијална фактура за да се избегне плаќање данок за увоз на купувачот. Повратни информации го одржуваме високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, Пред да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив. Конечно, ви посакуваме среќен шопинг.

Таа е поголема од информацијата

Должина:
4mm, 25mm, 30mm, 35mm, 40mm, 45mm, 50mm, 5mm, 6mm, 8mm, 10mm, 12mm, 20mm, 16mm
Бренд Име:
Junter
Вози Стил:
Хексадецимален Socket
Пакет:
500-799Pcs
is_customized:
Yes
DIY Материјали:
Металугрија
Завртка Тип:
Машина Завртки
Материјал:
Легиран челик
Глава Стил:
Станот
Производи во категоријата