.

.

Јули Кралот 1600LM 24W 6000K LED Светло Водич П5 Леќа Магла Светилка +1000LM 14W Ден Работи Светла светилки drl Случај на Ford C-Max 2010-2015

Јули Кралот 1600LM 24W 6000K LED Светло Водич П5 Леќа Магла Светилка +1000LM 14W Ден Работи Светла светилки

DEN 5279.52

Од стоката
Во магацинот

Случај за Dawoo Nexia N150 2006-
15. случај за Peugeot Серија
207 2006-2008
208/301 2013
307 2005-2006
407 2 D 2005
Hoggra 2010 Бразил тип
11. случај за "Опел" Серија
Agila 2008
Astra G 1998-2003
Astra H 2004-2009
Tiga 2004-
Corsa D 2006-2010
Meriva 2003-2009
Signum 2006-2008
Vectra C 2005-2008 Година
Zafira права 2005-2011
10. случај за Тојота 86 2012~НА
5. случај за Мицубиши Серија
ASX 2010~НА
Attrage 2014~НА
Lancer 2010~НА
Outlander 2007~НА
Простор Ѕвезда/Мираж 2013~НА
L200 2005~2014
Тритон 2007~НА
Sportero / L200 2010~НА
4. Црна линија се поврзете на батеријата;
5. Директно замени оригиналниот автомобил светла за магла;
2.
Б, увезени чипови и LED светлата се произведени со користење на високо-квалитетни високо-технолошки спецификации
C, LED светла безбедност и долг животен век, барем во повеќе од 50. Опис Карактеристики
LED магла светилки со светилки drl функција, ниска потрошувачка на енергија, магла светилка за отворен, дење работи light off!
II. Случај за Mazda BT-50 2012-
Детали За Производот
Светлосни ефекти
LED СВЕТИЛКИ DRL
LED Светилка за Магла
Инсталација ефект (Одисеја како пример)
Применливи модели : случај за Ford C-Max 2010-2015
I. случај за Рено Серија
Clio 2012-
Koleos 2011~НА
Fluence 2010-
Kangoo 2003-НА
Лагуна 2005-2006
Лагуна III 2007-НА
Логан 2008 - Индија тип
2007-2009 латино-Американски тип
2010-2011 латинска Amercian тип
Координатите на географската ширина 2011
Maxity 2006
Megane 2002-2012
Sandero 2008-2010
Сценско 2009-НА
Twingo 2008-2011
12. Случај на Ford Серија
Mondeo 2014-2017
PICK-UP КУРИР 2006
Bantam 2006 Јужна Африка тип
Eco Sport 2013-2017
Работ 2015-НА
Explorer план за 2011-2015
Fiesta 2006-2014
Фокус II III 2006-2014
Фокус C-Max 2010-2015
Fuion 2014-2017
Ranger T6 2012-2016
Транзит 2006-2015
2. Случај за DFMC серија
XF95 2009
2002-2008
CF65/CF75/CF85 2012
2000-2008 г. Производ функција :
Неговите предности се како што следува :
А, автентични, посебен автомобил. Сина линија се поврзете на АКК+;
6. Случај за Fiat серија
Sedici 2009-
500 L 2012-
Панда 2012
Punto EVO 2010
17.

Таа е поголема од информацијата

Емитуваат Боја:
Бела
Објектот Тежина:
1450g
За Возило Брендови/Модел:
Ford
C-Max-Година:
2014,2015,2013
Бренд Име:
Јули Кралот
Објектот Дијаметар:
0inch
Материјал Тип:
ABS материјали + LED светилка мушка + алуминиумска плоча + алуминиумски метал
Тип На Објект:
Правец На Ветер
Ford Модел:
C-Max
Специјални Функции:
LED светло водич светилки drl, IP67,П5 леќа
Име На Модел:
Правец на ветер
Lumens:
1600lm
Автомобилот Е Применливо:
случај на Ford C-Max 2010-2015
Производи во категоријата