.

.

слатководни бисер бели барок & зелена jades камен монистра peafowl затворач ѓердан 18 FPPJ

слатководни бисер бели барок & зелена jades камен монистра peafowl затворач ѓердан 18 FPPJ

DEN 1550.00
DEN 1824.00

Од стоката
Во магацинот


метал : слатководни бисер и jade
облик : барок и круг
боја : бела и зелена jade
затворач : peafowl pendant
големина : 9-10мм 2mm(жад)
lengh : 18"

Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Стил:
Класичен
Материјал:
Кристално
Синџир Тип:
Монистра
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Бренд Име:
FPPJ
Пол:
Жените
Метали Тип:
Бакар
Број На Модел На:
panpan
is_customized:
Yes
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Производи во категоријата