.

.

YaLiShi 2018 Нови Лето Плажа Црна Тенок Панталони Панталони Гроздобер Секси Шпагети Рака Jumpsuits Жените Bodysuit Catsuit Вкупно

YaLiShi 2018 Нови Лето Плажа Црна Тенок Панталони Панталони Гроздобер Секси Шпагети Рака Jumpsuits Жените Bodysuit

DEN 1398.00
DEN 1915.20

Од стоката
Во магацинот

Ние се грижиме за нашите ценети клиенти,и секогаш ќе се обиде да им помогне на вас,се надевам да воспостави долго бизнис со вас.Ве молиме контактирајте со нас со Trademangger или Порака пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање и спор на сајтот.2 "ве Молиме овозможи мало 1-3 cm разлика се должи на прирачник за мерење и малку боја на варијација за различни екранот поставување" 1 инч=2.
Искрено се извинуваме за сите непријатности тоа може да предизвика.За Царина
Во предвид на нашите клиенти да имаат корист,Ние сме принудени да брод вашата нарачка од редовна пошта.
За Нас>>>
.
Модел Display (Дисплеј)>>>
Референци Вовед>>>
Плаќање :
Пред ставање на твојот ред,ве молиме потврдете детали со нас ако имате барање на предмети.Подготовка на Време : ние треба 3-5 дена да се подготви ред според нашите numberous наредби секој ден.
2, Ако се чувствувате тешко да се избере големината ,можете да се чувствуваат слободни да контакт mewe ќе ви дадеме некои сугестии,но тоа е за вас референца само.
Испорака :
1.
Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем.
Боја Разлика :
Како што сите знаеме ,на различни компјутери екранот боите различно,
бојата на вистинскиот објект може да се разликува малку од следниве слики.
Ве молиме да се разбере,сепак,царина е надвор од нашата контрола ние не можеме да guarrante нема данок за провизии и нема да сноси никакви даночни такса.
Повратни информации>>>
Повратни информации :
1.Ако не се задоволни нашите производи,pls контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации.Ве молиме двојно проверете ја вашата адреса кога ќе ја напишете во aliexpress,ако сакате да ги промените пред ние брод на нив и надвор,
ве молиме да забележите ни нова адреса.
Услуга :
1.

Таа е поголема од информацијата

Големина:
S, M, L, XL
Тип На Објект:
Jumpsuits & Rompers
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Должина:
Full Length
Декорација:
Лак
Материјал:
Полиестер,Spandex,Памук
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Тип:
Jumpsuits
Одговара Тип:
Слаби
Стил:
Повик
Број На Модел На:
888836GD64
Стил:
Секси
Производи во категоријата