.

.

SAMOEL Висок Квалитет Ѕид Крпа Прстен Крпа Носителот Солидна Месинг Изградба Масло Протри Бронза Заврши Бања Прибор

SAMOEL Висок Квалитет Ѕид Крпа Прстен Крпа Носителот Солидна Месинг Изградба Масло Протри Бронза Заврши Бања

DEN 1053.00
DEN 1284.00

Од стоката
Во магацинот


Таа е поголема од информацијата

Тип:
Крпа Прстени
Бренд Име:
samoel
Површина По Завршувањето:
Electroplated
Материјал:
Бакар
Број На Модел На:
0018
Производи во категоријата