.

.

Девојки Стомак Танц Носии Деца Стомакот Танцување Девојки Bollywood Индискиот Перформанси Dancewear Деца Ориентален Танц Облека Сет

Девојки Стомак Танц Носии Деца Стомакот Танцување Девојки Bollywood Индискиот Перформанси Dancewear Деца Ориентален

DEN 904.00
DEN 993.12

Од стоката
Во магацинот

39 инчи)
Мора да се обрне внимание На следниве ситуации : 1.
2) Ако не сте задоволни со нашата предмети и нашите услуги, ве молиме оставете Postive Повратни информации (5 ѕвезди ) за нас,тоа е многу важно за нас да ви понудиме на нашите најдобри услуга следниот пат.
Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно Ние нудиме 4 превозот метод како што е подолу :
Ќе трае 4-6 работни дена, треба да ја плати превозот цена.
Feed back :
1) за Вашето задоволство е наша извршување,па ако има нешто да се направи сте незадоволни,(вклучувајќи ги и нашите производи и услуги,или друга работа),ве молиме контактирајте со нас за да ви послужи повторно пред да се стави ред да го оспори, ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот за вас. Боја : Како на различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики.
Напомена : за Одмор и за викенд не се вклучени во работните денови.
Производ Слики :
Плаќање
Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање, ние, исто така, ја прифати различни плаќања како што е подолу, Ако постои било каков проблем за плаќање,pls се чувствуваат слободни да контакт. Испорака :
Превозот ќе се организира во рок од 7 дена по comfi#CCC плаќање
Сите стоки само ќе биде предаден на превозот адреса што сте ја дале.Ве молиме контактирајте со нас активни.
Ние секогаш се стремиме да обезбеди клиенти со високо квалитетни производи и конкурентна цена и се обидува да им понуди на првата стапка услуга, и се надеваме дека ќе може да уживаат во шопинг време. Целосно име : Ако сте руски купувачот .
Ќе се 5-12 работни дена, треба да ја плати превозот.
Ќе трае 4-6 работни дена, треба да ја плати превозот цена.Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување.

Таа е поголема од информацијата

Големина:
M, L
Танц Тип:
Стомакот Танцување
Број На Модел На:
девојки стомакот танцување
Материјал:
Rayon,Полиестер
Пол:
Девојки
стил:
Bellydance Носат Bellydance Фустан Стомакот Танцување Облека
Производи во категоријата