.

.

10ML Мини Преносни Спреј Шише Празно Шише Парфем 10CC Refillable Парфем Atomizer Спреј Патување Додатоци 200pcs/многу

10ML Мини Преносни Спреј Шише Празно Шише Парфем 10CC Refillable Парфем Atomizer Спреј Патување Додатоци 200pcs/многу

DEN 7392.00

Од стоката
Во магацинот

10 ML Мини Преносни Спреј Шише Празно Шише Парфем 10 CC Refillable Парфем Atomizer Спреј Патување Додатоци 200pcs/многу Име : 10ml алуминиум парфем шише Капацитет : 10ml Материјал : Внатрешно стакло bottl со спреј врвот,метал надворешната обвивка Големина : 9.4*2.32 cm Тежина : 26g бои : како на сликата

Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Големина:
10ml
Број На Модел На:
hsdfzd114
Бренд Име:
linxikeji
Производи во категоријата