.

.

SLINX 3ММ Пливање Подигање Нуркање Бански Wetsuit Нуркање Чорапи Против Гребење Затоплување Нуркањето Чорапи

SLINX 3ММ Пливање Подигање Нуркање Бански Wetsuit Нуркање Чорапи Против Гребење Затоплување Нуркањето Чорапи

DEN 590.00
DEN 819.84

Од стоката
Во магацинот


Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Wetsuits
Спорт Тип:
ПЛИВАЊЕ
Шаблон Тип:
Крпеница
Број На Модел На:
1702
Пол:
Мажи
Материјал:
Најлон
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Бренд Име:
SLINX
Производи во категоријата