.

.

BoYuTe (50 Парчиња/Многу) 22*18MM трговија на Големо Антички Бронза Позлатен Цинк Легура Метал Круна Шарм за Накит Одлуки Diy Додатоци

BoYuTe (50 Парчиња/Многу) 22*18MM трговија на Големо Антички Бронза Позлатен Цинк Легура Метал Круна Шарм за

DEN 247.00
DEN 274.08

Од стоката
Во магацинот


Точка ИМЕ : Bo Yu Te (50 Парчиња/Многу) 22*18 MM трговија на Големо Антички Бронза Позлатен Цинк Легура Метал Круна Шарм за Изработка на Накит Додатоци БРЕНД : BOYUTE Накит Материјал : Цинк Легура на Квалитетот : Олово и Никел Слободни

Таа е поголема од информацијата

Метална боја:
античкиот бронза
Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
BOYUTE
Метали Тип:
Цинк Легура,Алуминиум
is_customized:
Yes
Стил:
Гроздобер
Број На Модел На:
HD2571
Материјал:
Метал
Шарм Тип:
круна
Објектот:
круна шарм
Големина на Шарм :
22*18mm
боја:
Античкиот Бронза Позлатен
Се продава начин:
50 парчиња по многу
квалитет:
За олово и никел слободни
Пакет:
Меур торба за заштита
превозот:
За време на Кина пост
Место на Потекло:
Guangdong, Кина
Услуга:
Прифати dropshipping
Производи во категоријата