.

.

X-СВЕТЛО Bluetooth Голф Количка Underbody Сјај LED Осветлување за Полнење | RGB Акцент Неонски Ленти w/Прекинувач | Музика Активен| Милиони Бои

X-СВЕТЛО Bluetooth Голф Количка Underbody Сјај LED Осветлување за Полнење | RGB Акцент Неонски Ленти w/Прекинувач

DEN 2159.52

Од стоката
Во магацинот

SYNCTECH™ Технологија го прави вашиот светла танцуваат на музика во секое време на бас хитови, па секогаш можете да ја води партијата.IP68 Водоотпорен одделение да направи да се чувствувате слободни да добие вашиот велосипед во Дождот.
X-СВЕТЛИНА за Полнење, вклучувајќи се што ви треба за на рати.
SYNCTECH™ се движат партија во вашиот возење.1 x еден до четири spilter
5.X-СВЕТЛО внатрешни работи комплет inclding сè што треба да направите вашиот возење да се издвоите!
Вклучува флексибилни, водоотпорни ленти, 2x remotes, детални инструкции, продолжени кабли и хардвер монтажа.18 Бои,други доведе само 7 Бои.
X-СВЕТЛИНА Е LED лента доаѓаат со водоотпорен покритие и водоотпорен заклучување на конекторот на крајот на лента.
Со ова се индивидуализира Smar Tech™ ДОВЕДЕ и SYNICTECH™ Внатрешни работи комплет, вашиот возење ќе команда внимание како никогаш порано.
Ние сме сигурни дека вашиот пријател ќе бидете изненадени ако имате оган до вашиот возење кога тие одат страна од 80 метри.
Тоа е многу неверојатно.4 x проширување кабли
9.
ШАРЕНИ ТИ ПАТ.1 x On/Off Switch Кабел
4.
Сите X-СВЕТЛО комплет сега доаѓаат со On/Off Прекинувач,вие само може да се контролира моќта од овој прекинувач,толку лесно! Можете да се чувствуваат слободни да се вклучи или исклучете за време на возењето.
За над 10 години,X-СВЕТЛИНАТА има нуди најдобри акцент осветлување системи кои се достапни насекаде на планетата Земја.
НАПРАВЕТЕ ГО ТОА ОД СЕБЕ.Кочница Функција за да направи да се имаат посебна и безбедно возење,кога ќе запре автомобилот,сите led лента ќе станат црвена боја.
Да им даде голема superise со нашата напредна remotoes.2 инчен x 1.
Гарантира Fitment со секое возило и целосни инструкции за инсталација се осигура дека вашиот автомобил ќе имаат badass сјај во ниеден момент.

Таа е поголема од информацијата

Бренд Име:
Ла MaxZa
Тип На Објект:
Атмосферата Светилка
функција 1:
Smart 3 во 1. LED Чип,да ви даде повеќе,3x Посветла
Карактеристика 2:
18 Боја,други само 7 боја
функција 3:
Двојно Безжичен Далечински управувач,оган далеку 80ft
карактеристика 4:
Sync светло, музика,дозволете му на вашиот возење танц со музика
Функција 6:
Дојде со On/Off прекинувач реле
Карактеристика 7:
Било времето доказ
Функција 8:
Целосен Комплет,вклучувајќи everythign за инсталирање
Карактеристика 5:
Bluetooth Технологија,Паметен Телефон контрола,Оган далеку 80ft
Карактеристика 9:
4x 12 LED лента,18SMD по лента
Производи во категоријата