.

.

Винил Фотографија Позадина Прилагодено дрвени подни Новороденче Позадина Фотографија backdrops за Фото Студио Кат-796

Винил Фотографија Позадина Прилагодено дрвени подни Новороденче Позадина Фотографија backdrops за Фото Студио

DEN 336.00
DEN 479.04

Од стоката
Во магацинот


Опис
Сликовно крпа позадина е нашата најнова и најголема компјутер-насликани на платно. Ве молиме контактирајте со нас)
Материјал : Сликовно крпа, компјутерот печатен за реализам.
Еве начин да го отстраните брчките :
1) се Тркалаат до цврсто со еден цилиндар за 3-4 дена, тоа ќе биде во ред. Ве молам оставете ме од 5 ѕвезди позитивни повратни информации доколку сте задоволни со тоа кога ќе добиете предмети.
Оваа лесна ткаенина ќе ви даде интензивна живописни бои кои сте биле во потрага за во позадина.
Сите ткаенини Крпа потекло се направени во кина и се печатени во времето на цел. Тоа е нормално, ве молиме да се разбере .
Објектот боја може да има боја разлика од сликата се прикажува, поради набљудувачите и снимање светлина.
Точка на испорака од страна на укината, ќе има брчки лесно да се носат.
Вашиот позитивен фидбек е најдобар охрабрување за нас. Исто така, ние може да се печати секоја висока-резолуција на сликата дека сте снабдување.
Производство на сликата :
(Доколку имате одредени големината потреби, било од нашите средини може да се нарача custom-големина. Нема џеб на нејзиниот врв. Олово време е 1-2working дена,
pls бидете трпеливи за да добиете тоа.
Внимание
Ние, исто така, имаат 10 X20ft 10 X10ft 8 X12ft,8 X8ft, 5 X7ft позадина за оваа точка,ако е потребно, ве молиме да ни даде порака!
Ако имаш конкретни големината потреби, било од нашите средини може да се нарача custom-големина.
Карактеристики :
Светлината absorbant Не-рефлективен
За : свадба, возрасни, деца, празник партија,комерцијална работа и др. ако не се задоволни со трансакцијата,
ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт со мене ,јас ќе одговори во рок од 24 часа и обидете се што е во моја моќ да ги реши сите проблеми.
2) Топлински со пареа железо на задниот дел на објектот, тогаш тоа ќе биде мазна повторно.

Таа е поголема од информацијата

Големина (мм):
5x8ft Винил, 100X125CM Винил, 7X10FT Полиестер, 7X10FT Оксфорд, 3x5ft Винил, 5x7ft Винил, 7x10ft Винил, 6x8ft Винил, 6x10ft Винил, 10x10ft Винил, 8x12ft Винил, 8x8ft Винил, 5X7FT Оксфорд, 5X7FT Полиестер
Пакет:
Yes
Тип:
Спреј Насликани
Бренд Име:
MEHOFOTO
Стил:
Деца
Број На Модел На:
Кат-796
Материјал:
Винил, Оксфорд ткаенина, Полиестер
свадба фотографија backdrops:
децата позадина
винил платно:
Компјутер Печатени
Големина (мм):
3X5FT, 5X7FT, 6X10FT, 8X8FT, 10X10FT, 8X12FT
Предност:
лесна
Материјал:
Винил, Оксфорд ткаенина, Полиестер
Оксфорд ткаенина, Полиестер:
Мие и издржлив
Производи во категоријата