.

.

Роуз Боја 2mm,3мм,4mm,5mm,6mm Аспекти FlatBack Смола Кристал Помине Уметност Gements Декорација Камења/Монистра

Роуз Боја 2mm,3мм,4mm,5mm,6mm Аспекти FlatBack Смола Кристал Помине Уметност Gements Декорација Камења/Монистра

DEN 768.00
DEN 959.52

Од стоката
Во магацинот


Пакување детали
2mm до 50.000 компјутери/торба
3мм на 100.000 компјутери/торба
4mm до 50.000 компјутери/торба
5mm 30,000 компјутери/торба
6mm 10,000 компјутери/торба Боја Шема За Упатување

Таа е поголема од информацијата

Големина:
2mm 50000pcs, 3mm 100000pcs, 4mm 50000pcs, 5mm 30000pcs, 6mm 10000pcs
Тип На Производ:
Rhinestones
Обликот:
Круг
Материјал:
Смола
Техника:
Лепак За
Употреба:
Облека,Чевли,Кеси
Број На Модел На:
Станот Назад Смола Кристал
Бренд Име:
zhanwSP
Стил:
Flatback
Rhinestones Тип:
Лабава Rhinestones
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Надворешниот Дијаметар:
2mm,3mm,4mm,5mm,6mm
Употреба:
Чанти,Облека, Чевли,Jewellry,Телефон,Рампа,итн
одделение:
ААА, Кинески Врвен Квалитет
Достапни Бои:
73 Бои, ве молиме погледнете ги нашите Боја Шема
Производи во категоријата