.

.

YISUYA Креативни Зебра/Корк Згура/Скршени Остава Лицето Природата Дрво Види Мажите Вистинска Кожа за на Рака Аналогни Жените Алка рачен часовник

YISUYA Креативни Зебра/Корк Згура/Скршени Остава Лицето Природата Дрво Види Мажите Вистинска Кожа за на Рака

DEN 670.00
DEN 1116.00

Од стоката
Во магацинот


YISUYA Креативни Зебра/Корк Згура/Скршени Остава Лицето Природата Дрво Види Мажите Вистинска Кожа за на Рака Аналогни Жените Алка рачен часовник
Карактеристики На Производот :
100% Природата Дрво Случај
Движење Тип : Кварц
Случај Материјали : Дрво
Бендот Материјал : Вистинска Кожа
Тока Тип : Pin Тока
Dial Дијаметар : Прибл. 4.5 cm
Случај Дебелина : Прибл. 1.2 см
Бендот Ширина : Прибл. 2.4 cm
Бендот Должина : Околу. 24.5 cm
Тежина : Околу. 29g
(2.54 см=1.00 инчи)
Напомена : види е направен од природно Дрво и е обвиен со рака, па тоа може да има некои природни груби линии и неколку флеки.
Рачно изработени од Вистинско Дрво, Без Боја.
Пакет Contect :
1 * Дрво Види
Прашања & Одговори
П : Ако производот дојде, но за скршени, што треба да правиме?
О : Доколку производот скршени, ве молиме да направите некоја фотографија и испратете ја на нас, ние ќе ви испратиме нова цел или враќање на парите.

П : Колку време ќе дојде до тоа?
A : Обично се потребни околу 25 дена, дел земјата треба околу 35 дена, некое време може да се одложи од страна на царината, но немојте да се грижите, ако не се добијат во последниот, ние ќе ви испратиме нов ред или наплата.

П : Дали ви се accepet Dropshipping?
A : Да, ние сме професионални dropshipping продавачот, можете да нè контактирате за повеќе детали.

Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
Кутии & Случаи Материјал:
Нема пакет
Dial Прозорец Материјал Тип:
Пластични
Затворач Тип:
Тока
Случај Дебелина:
12mm
Случај Материјал:
Дрвени
Број На Модел На:
W26860
Бендот Материјал Тип:
кожа
Бренд Име:
YISUYA
Бендот Должина:
24.5 cm
Движење:
Кварц
Стил:
Fashion & Неврзан
Функција:
Никој
Отпорност На Вода Длабочина:
Не водоотпорен
Бендот Ширина:
24mm
Dial Дијаметар:
45mm
Случај Обликот:
Круг
Dropshipping:
на располагање
Пол:
Мажи
дизајн:
ретро
боја:
Браун
Дрво:
природата
подарок торба:
на располагање
Производи во категоријата