.

.

LINSOIR Пурпурна Природен Камен Тигар Очи 4mm 6mm 8мм 10мм 12mm 14mm Круг Лабава Spacer Камен Монистра За Накит Одлуки 40cm/влакно

LINSOIR Пурпурна Природен Камен Тигар Очи 4mm 6mm 8мм 10мм 12mm 14mm Круг Лабава Spacer Камен Монистра За Накит

DEN 388.00
DEN 456.96

Од стоката
Во магацинот


Материјал :
Природен камен монистра
Големина на :
6 8 10 12 14
Конверзија : 1 инч = 25.4 mm 1 mm = 0.0393 инчен
Боја :
Како фото
Количина :
Ќе добие 1 пакет оваа ставка во листата цена
Answer : ___________________________ Note :
Pls ве молиме имајте на ум таму ќе биде малку разлика на големината и бојата како оваа монистра е природен камен ,ако не може да прифати разлика ,pls не купуваме

Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Камен
Бренд Име:
Linsoir Монистра
Број На Модел На:
F1463
Надворешниот Дијаметар:
10mm
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
боја:
како фото
Големина:
4 6 8 10 12 14mm
Материјал:
Тигар око
Количина:
1strand
Тип:
тигар очи монистра
Стил:
natrural камен монистра
дизајн:
тигар око монистра, 8mm
Шема:
тигар око монистра природен камен
Функција:
natrural камен монистра 10мм
useage:
природен камен монистра за изработка на накит
Производи во категоријата