.

.

D'Addario Планета Бранови PW-ВФ-01 Prohands Varigrip Бас Гитара Рака Exerciser Тренер

D'Addario Планета Бранови PW-ВФ-01 Prohands Varigrip Бас Гитара Рака Exerciser Тренер

DEN 1007.52

Од стоката
Во магацинот


Дизајниран за развивање и одржување на сила и умешност на прстите и рацете, VARIGRIP е ергономски дизајн и променлива напон обезбедува кориснички климатизација за секој поединечен прст, како и на целата рака, зглобовите, и надлактицата.
На реверзибилна моделирани контрола дури и uncovers симулирани стрингови за да ви помогнат развивање и одржување прст calluses кога сте далеку од својот инструмент. Планетата Бранови Varigrip, крајната климатизација алатка за музичари.

Таа е поголема од информацијата

Број На Модел На:
ФОТОНАПОНСКИ-ВФ-01
Бренд Име:
D'Addario
Тип:
Прст Execeriser
Производи во категоријата