.

.

АНТИ V Деколте, Bling Bling Патент Сирена Вечер Фустан Долг Партија Домот Vestido Де Феста Брза Испорака Пром Фустани Abendkleider

АНТИ V Деколте, Bling Bling Патент Сирена Вечер Фустан Долг Партија Домот Vestido Де Феста Брза Испорака Пром

DEN 5612.00
DEN 7104.00

Од стоката
Во магацинот


***Плаќање***
Таму сме многу методи за плаќање на располагање на Aliexpress.
Поради временската разлика меѓу различни земји,ако не можеме да навремен одговор од разговор на време, ве Молиме контактирајте со нас преку порака.
Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство.
***Повратни информации***
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој,срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни
повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги.
Овие трошоци се на купувачот одговорност.Превозот цена : Кликнете на "Испорака и плаќање"табот на производот детали страница,и ќе видите испорака
детали.
***Големина На Топ Листите***
***Боја На Топ Листите***
***Како да се Измери***
***Задоволство На Клиентите***
Ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето.Со цел да се заштити вашиот
интереси,вашата исплата ќе биде привремено се чуваат од страна Aliexpress,и нема да биде објавен до нас, се додека не добиете
вашиот предмети и се задоволни со тоа.Времето во транзит : Транзит време варира со различни превозот методи.Ви благодариме !
***Ве Молиме Запомнете***
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.
***Опис***
Ако има било какви прашања на производ и цена,ракување со времето,изменуваат,или ако не сакате да дојде на ред, ве молиме контактирајте со нас преку чет или порака.Најчесто,тоа ќе биде 3-15 работни дена.Тоа само ќе ве однесе една минута.
***Превозот***
1.Објект за Обработка на Пат : на Обработка На време за одредена цел варира во зависност од типот на производ и акции
статус.Ви благодариме.com како што се кредитни картички,навремени банкарски трансфери,
offline плаќања.

Таа е поголема од информацијата

НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 16W, 18W, 20W, 22W, 24W, 26W, Custom Size
Повод:
Формално Вечер
Тип На Објект:
Вечерните Фустани
Деколте:
V Деколте
Вграден Градник:
Yes
Број На Модел На:
HQY005
Вистински Слики:
Yes
Декорација:
Beading,Кристал,Sashes
Моден Елемент:
Гроздобер
Ткаенина Тип:
Сатенски
Воз:
Никој
Sleeve Стил:
Редовни
Материјал:
Полиестер,Spandex,Памук,Rayon
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
is_customized:
Yes
Фустани Должина:
Кат Должина
Силуета:
Труба / Сирена
Бренд Име:
anti
Половината:
Природни
Назад:
Патент
Производи во категоријата