.

.

35cm Прозрачна Куче Кадифен Кукла Шарени LED Светло Блескав Кучиња Детска Играчка за Деца Девојки Подарок Kawaii Полнети Животни Играчка

35cm Прозрачна Куче Кадифен Кукла Шарени LED Светло Блескав Кучиња Детска Играчка за Деца Девојки Подарок Kawaii

DEN 364.80

Од стоката
Во магацинот


35cm Прозрачна Куче Кадифен Кукла Шарени LED Светло Блескав Кучиња Детска Играчка за Деца Девојки Подарок Kawaii Полнети Животни Играчка Име : Прозрачна делфин играчка Состојба : 100% нови и високо квалитетен Материјал : кадифен и pp памук Големина : 35 cm Пакет : 1 компјутер во opp вреќа. Ве молиме имајте во предвид : Батерии не се вклучени.

Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Животни
Карактеристики:
Полнети & Кадифен
Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
> 3 години
Тема:
ТВ & Филм Карактер
Предупредување:
no
Животни:
Куче
Тип:
Кадифен/Нано Кукла
Материјал:
Памук
Бренд Име:
MIAOOWA
Пополнување:
PP Памук
Број На Модел На:
01
Форма:
Куче
Карактеристики:
Мека, Интерактивни, Образовни, Модел, Трепка, DIY
Производи во категоријата