.

.

Нова Мода Старо Железо Водовод Pendant Светилка Гроздобер Железо Светла Лофт Метал Виси Светилки Lumiled Блескаво Кафе Осветлување

Нова Мода Старо Железо Водовод Pendant Светилка Гроздобер Железо Светла Лофт Метал Виси Светилки Lumiled Блескаво

DEN 6451.00
DEN 8064.00

Од стоката
Во магацинот

Ако led светлата беа скршени во две години, поради квалитетот прашања, ние ќе го поправи тоа за слободни. Генерално, ние ве советуваме да вратите расипан стоки со испраќање на нив преку поштата и ЕМС наместо користење couriers како DHL, UPS-от, FEDEX и TNT.Ние само брод да се потврди цел адреси. Еве некои прашања на нашата Гаранција и се Враќа Политика : 1. Сите предмети се одликува со заштитен Балон за да се обезбеди вашите производи пристигне во совршена состојба.
Повратни информации го одржуваме високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации , така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Во СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ (Освен некои земји и APO/FPO). Овој објект е СИТЕ НОВИ и во фабричките кутија и пакување, сите производи се проверува и пакувани во добра состојба пред испраќање. Превозот метод зависи од вашиот избор. (Со исклучок на објектите оштетени или злоупотребува по приемот). На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Меѓутоа, овој пристап не е секогаш работа . Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив! Царина/Должност
Ние ќе се прогласи товар како "подарок", со цел да се создадат услови за даночни ослободувања/намалувања. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Објектите ќе бидат испратени во 1-7 работни дена по исплата е расчисти и потоа ви обезбеди следење на број и следење webiste. Во меѓувреме ве молиме да ни кажете што дефектот е, да се елиминира несоодветното користење.

Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Pendant Светла
Број на извори на светлина:
5
Заврши:
Железо
сертификација:
CE
Техника:
Насликани
Извор На Енергија:
AC
Тело Материјал:
Железо
База Тип:
E27
Место:
Студија,Салон,Хотел, Сала,Хотел Соба,Господар Спална соба,други спални соби
Инсталација Тип:
синџир pendant
Извор На Светлина:
LED Светилки
Број На Модел На:
010
Е Светилки Вклучени:
Yes
Бренд Име:
MUCHTING
Гаранција:
2 година
Примена:
Трпезарија
Напон:
90-260V
Осветлување Област:
5-10square метри
Е dimmable:
No
Стил:
Арт Деко
Материјал:
Метал
Тип На Прекинувач:
Не вклучувајте
Материјал:
Метал
Објектот:
стариот цевка светилка
метал pendant светла:
индустриски осветлување тела
железо pendant светилка:
индустриски светилка
Извор На Светлина:
e27 led светилки
Лофт стил pendant светлина:
droplight тела
база:
E27
Виси Светла:
лофт pendant светлина
Примена:
хотел соба,dinning соба,retaurant, КТВ, Бар
Стил:
Гроздобер
Производи во категоријата