.

.

клучни Синџир Далечински 3 Копчиња Цинк Легура+Кожа Автомобил-Стил Копче Покрие Случај За Kia Sportage Р К3 K4 K5 2015 Ceed Sorento Еден Сет

клучни Синџир Далечински 3 Копчиња Цинк Легура+Кожа Автомобил-Стил Копче Покрие Случај За Kia Sportage Р К3

DEN 511.00
DEN 655.68

Од стоката
Во магацинот


Квалитетот Цинк Легура+Кожа Поклопец За Вашиот Автомобил Копчињата !
Состојба : 100% Сосема Нов
Карактеристики : заштита на автомобил, клуч
дизајн : мода автомобил стил
Материјал : Метал + вештачка кожа
Боја : шоу на слика
Копче : 3 Копчиња
Користење на логото : никој
Тежина : 12g
Fitment :
За 2015 Kia Sportage Р К3 K4 K5 Ceed Sorento
Ве молиме да се осигурате вашата моментална оригиналните ставки изгледа иста како нашата слика шоу.
Нашите производи продажба точка :
Храна одделение Цинк Легура+Кожа.
Разни бренд и автомобил модел за избор.
Многу добра заштита на вашиот автомобил копчиња и декорација.
Одлично за појавување на клучните големина и точни копчето позиција.
Одлично чувство на допир, силикони втиснување копчето икона, трајни користење.
Цел Совети :
Имаме Два боја опција, ве молиме да обрнете внимание кога ќе го поставите цел.
За 1 многу цел, бесплатен превозот од Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус.
Руски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам!!!
Ве молиме понуда на примачот име и презиме во ред. Инаку, ние не сме одговорни за nondelivery предизвикани од информации недостига.
Пакет incclude :
1 x Цинк Легура+Кожа

Таа е поголема од информацијата

Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Бренд Име:
jingyuqin
Производи во категоријата