.

.

ТОПЛА ПРОДАЖБА ! Најдобар Квалитет Orifice Плоча Контрола Вентил Плоча За Инјектор 095000-6680 095000-668# 697# 095000-6970 095000-6971

ТОПЛА ПРОДАЖБА ! Најдобар Квалитет Orifice Плоча Контрола Вентил Плоча За Инјектор 095000-6680 095000-668

DEN 5184.00

Од стоката
Во магацинот


ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ
Најдобар Квалитет Orifice Плоча Контрола Вентил Плоча За Инјектор
095000-6680 095000-668# 697# 095000-6970 095000-6971
Најдобар Квалитет Со Најдобра Услуга!
Начин На Плаќање
Ние го прифаќаме методи за плаќање(Кредитни картички, Western Union, Банкарски Трансфер, Moneybookers, итн.) предвидено од страна Ali Express Зачувам само.
Превозот Услови
(1) Ние поддршка на пратката од DHL, UPS-от, FEDEX, ТНТ, EMS, итн.
(2) Предметите ќе биде само превезува по плаќањето е потврдено од страна на Зачувам.
(3) Заради безбедносни причини, ние само брод налози за испорака адресата што сте регистрирани на Ali Express. Па ве молиме да бидете сигурни дека вашата адреса за Ali Express е точно.
(4) За клиенти од Русија или некои Источна Европа земјата , ве молиме изберете ЕМС или други соодветни Изразат кои се лесни за царинење.
(5) Купувачот сноси увозни давачки наметнати од страна на царината во вашата земја.
Повратни информации
Тоа ќе биде прифатена, ако може да се потврди испорака и да ја напуштат повратни информации за Ali Express откако ќе добиете предмети.
Ако сте задоволни со предмети, ве молиме оставете позитивни повратни информации. Ако не сте задоволни со предмети, ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации. Ние ќе работиме заедно за да ги разреши евентуалните спорови. Ви благодариме за вашата поддршка.
Добредојдовте на нашата продавница и се надеваме дека ќе имаат пријатно шопинг искуство тука.

Таа е поголема од информацијата

Тојота Модел:
Avensis Verso
Објектот Должина:
6
Земја/Регион на Производство:
Кина
Објектот Ширина:
4.5
Специјални Функции:
095000-6680 095000-668#
Поставување на Возило:
095000-6680 095000-668#
Материјал Тип:
Челик
За Возило Брендови/Модел:
Тојота
Осветленост Дел Број:
095000-6680 095000-668#
Производителот Дел Број:
095000-6680 095000-668#
Објектот Висина:
3
Објектот Тежина:
0.02KG
Бренд Име:
WEKY
Другиот Дел Број:
095000-6680 095000-668#
Производот:
заеднички железнички вентил
Вентил:
вентил плоча
за автомобил:
Nissan
Млазницата:
DLLA155P960
Пакување:
WEKY ПАКУВАЊЕ
вентил плоча:
Orifice вентил плоча
Материјал:
Челик
контрола вентил:
orifice плоча
Инјектор:
095000-6680 095000-668#
Дел Бр.:
095000-668# 697# 095000-6970 095000-6971
Производи во категоријата