.

.

CucKooDo 200Pcs/многу 360 Степени Ротирачки Повеќе Агли на Екранот Заштитна Smart Случај Покритие за Амазон Fire HD 8 2017 Ослободување

CucKooDo 200Pcs/многу 360 Степени Ротирачки Повеќе Агли на Екранот Заштитна Smart Случај Покритие за Амазон

DEN 28128.00

Од стоката
Во магацинот

Овој случај е многу тенок ang мала тежина,направен од синтетичка кожа. Вашето мислење е многу важна за нас.
Очекуваме вашиот Позитивен Фидбек За Сите НСД со 5 ѕвезди Резултат
Ви благодариме!!!
. Kindle Fire HD 8 2017 случај маска,само се вклопуваат за 2017 Kindle Fire HD 8 ,не одговара за каква било друга форма на таблети.
*Увозни давачки, даноци и други давачки што се купувачот одговорност, не се вклучени во точка цена или превозот надомест. Со никакви проблеми,ве молиме не двоумете се да контактирате со нас пред да замине повратни информации или преглед,ние ќе ви ги понудиме најдобрите услуга и обидете се потрудиме да ви помогне. ќе се стави во веб страница; тоа може да биде корисно по една недела. На враќање мора да се заврши со оригиналното пакување (производителот кутија, Styrofoam, пластични кеси, итн.
*Следење На No.
*Ако објекти се во лоша состојба кога пристигна, ние ќе го препрати до вас или наплата; Ако само не ми се допаѓа објектот, тоа би можело размена, исто така, се врати во рок од 7 дена, во меѓувреме треба да плаќаат за превозот назад.Оваа поединечно страна направена случај поклопецот е специјално дизајниран за i Pad и се рачно изработени од целосни зрна.
*Време на испорака варира поради различни земји и други фактори.
360 Степени ротирачки дизајн го прави идеален за гледање видеа,филмови,пишување пораки и во хоризонтален и во вертикален режим на вашиот таблет и нуди пристап до екранот на допир. Овој случај нуди целосна во случај функционалност и пристап до сите копчиња и пристаништа, вклучувајќи слушалки, волумен, mute.
*Било какви прашања или dissatisfactions, ве молиме контактирајте го нашиот клиент сервис преку
*Али порака или услуги на клиентите е-Маил, Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.
*Ако не можете да ги купите во нашата продавница, ве Молиме јавете се во нашата служба за корисници.

Таа е поголема од информацијата

Стил:
Моден
Ширина:
5.2inch
Бренд Име:
CucKooDo
Апликацијата Лаптоп Големина:
8
Компатибилен Бренд:
За Амазон Поттикне
Материјал:
PU
Пакет:
No
Шаблон Тип:
Цврста
Функција:
Капка отпор,Shockproof,Анти-Прашина
Модел Компатибилност:
За Kindle fire HD 8 8-инчен 2017 Ослободување
Тип:
Школка За Заштита/Кожата
Должина:
8.4inch
Број На Модел На:
53213
Производи во категоријата