.

.

Бесплатен Превозот на Големо 50pcs Црна Бамбус Трим Шупливи Врежан Виткање Количка за Рачни Фанови Свадба Покана Casamento

Бесплатен Превозот на Големо 50pcs Црна Бамбус Трим Шупливи Врежан Виткање Количка за Рачни Фанови Свадба Покана

DEN 7825.00
DEN 11020.80

Од стоката
Во магацинот

БОИ ЗА ИЗБОР на ПАКЕТ : Овој цената вклучува tassel, пакетот е свила торба. Па ако ви треба добра итно и тежина е помала од 2kg, ве молиме да ни кажете однапред, ние сме среќни да се провери на дополнителни трошоци за вас, која треба да се плати. За превозот време, тоа зависи од тоа кој метод сакате, Пост нормално ќе биде подолго од Express начин. Добавувачи не се одговорни за застои предизвикани од страна на царинските одделот во вашата земја.Ако ви треба други количина, ве молиме кликнете како следново : Пред да се одржи редот, прочитајте внимателно : 1. Навивачите се направени во Кина.

Таа е поголема од информацијата

Повод:
Шема:
Пеперутка,Цвет
Број На Модел На:
HF0120
is_customized:
No
Бренд Име:
goodland
Материјал:
Платно
површината процес:
шупливи удирање
Пакување:
една OPP вреќа пакување
Процесот На Производство:
Мелење
фан рачка:
21 см
материјал квалитет:
Бамбус Квалитет
Големина:
Daquan Zhu Shan
Материјал:
глава зелена бамбус
Производи во категоријата