.

.

1PCS Руса Директно BJD Перика Долг /3 1/4 Перика BJD Кукли

1PCS Руса Директно BJD Перика Долг /3 1/4 Перика BJD Кукли

DEN 786.00
DEN 863.52

Од стоката
Во магацинот


Совети Пред Цел 1.Поради Светлина Или Други Причини, Ќе Има Некои Празнини Помеѓу Реалниот Производи И Сликите, Ако Сте Перфекционист, ве Молиме да се Разгледа Сериозно Пред Цел. 3.Ве Молиме Да Се Потсети Да Го Продолжи Времето За Испорака Ако Не Пристигнат На Време . 4.Please Contact Нас Пред Отворањето Спор Или Негативни Повратни Информации.
Производ Детали 1/4(глава обемот 18-19cm) 1/3(глава обемот 22-23cm) ве Молиме имајте во предвид дека само го продаде кукла перика ,не вклучувајќи кукла и други додатоци И ова е перика за кукла не за човекови

Таа е поголема од информацијата

Големина:
18cm to 19cm, 22cm to 23cm
Тип На Објект:
Кукла Додатоци
Број На Модел На:
1/3 bjd перика
Бренд Име:
YOQILO
BJD/SD Атрибут:
Перика
Mfg Серија Број:
Моден
Предупредување:
No
Димензии:
1/3 1/4
Пол:
Девојки
Тип:
Додатоци
Форма:
1/3 1/4 1/6
Материјал:
Синтетички Влакна
Стил:
BJD Кукла Wg
дизајн:
Директно BJD Перика
Feture:
Кукла Додатоци Перики
Производи во категоријата