.

.

2017 8 бои 14mm DIY Монистра Акрилик Gumball Spacer Лабава Пластични Монистра Мешани Круг DIY Накит Прибор трговија на Големо YK-0214

2017 8 бои 14mm DIY Монистра Акрилик Gumball Spacer Лабава Пластични Монистра Мешани Круг DIY Накит Прибор

DEN 211.00
DEN 383.52

Од стоката
Во магацинот

Ако проблемот на производот е резултат од себе,ние ќе ја плати extral поштарина.Промени или да го вратите производот : Ние ќе ги врати вашите пари или стоките веднаш кога ќе се применуваат.Ако проблемот е причина од страна на клиентите,ние не ќе го прифати враќањето на апликацијата.Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе мора,и ќе се обиде нашите најдобри за решавање на проблемите.
Кина пост воздух mail нормално објектот ќе пристигне во 15-30days.
8 бои 14mm DIY Монистра Акрилик Gumball Spacer Лабава Пластични Монистра Мешани Круг DIY Накит Прибор трговија на Големо YK-0214
Точка Име : Акрилик Монистра
Боја : Мешани бои / 8 бои за избор на
Објектот Големина : 14mm
Облик : Тркалезна
Количина : 100g - за 60pcs
Answer : ___________________________ Note : * Фотографиите се вистински, физички карактер, туку да се покаже на екранот различни може да имаат малку поинаква боја.Ве молиме бидете сигурни дека ќе го прочитате целиот опис и да се договорат за да се трансакцијата пред да го купат.Ве молиме ни e-mail или контакт со нас пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање каков било спор на сајтот.Давање цел и плаќаат пари.Ве молиме да ја плати во рок од 3 дена.Ние ќе ви помогнат да се реши проблемот.Предуслов е дека стоката не ги користите,нема штета и не влијае бидат продадени повторно.Ние ќе ви понудиме најдобра услуга. Но ако цел стигнат до $200, ние ќе брод од страна на DHL/EMS/Федекс слободни shiping кои ќе пристигне во рок од 3-7 работни дена.Затоа,вашите повратни информации е од исклучително значење ве молиме оставете добар фидбек ако се задоволни со нашите производи и услуги.Но екстра трошоци се на товар на купувачот.
Услуга
1.
Онлајн Трансакција Процес
1.Давајќи ни повратни информации на интернет.Потврди примањето откако ќе се добие производи на интернет.

Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Акрилик
Број На Модел На:
YK-0214
Надворешниот Дијаметар:
14mm
Објектот Тежина:
100g/lot
Бренд Име:
scoster
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
боја:
мешани бои и 8 бои dor изборот
Надворешниот Дијаметар:
14mm
Производи во категоријата