.

.

Автомобил Мини Камера 3.0 Инчен Full HD 1080P Цинк Легура SLR Голема Леќа Авто Registrator Дигитален Видео Рекордер видео камера Ноќ Визија

Автомобил Мини Камера 3.0 Инчен Full HD 1080P Цинк Легура SLR Голема Леќа Авто Registrator Дигитален Видео

DEN 1633.00
DEN 1794.24

Од стоката
Во магацинот

Ви благодариме.
ВЕ МОЛИМЕ ИМАЈТЕ ВО ПРЕДВИД :
Бидејќи постојат голем број на наредби за процесот, ако примите скршени објект или сеуште не добиваат објектот по 60 дена, не брзаат да им даде лош преглед или да поднесат спор.
Автомобил Мини Камера 3.
Ако не може да се утврди, на SD-картичка што во други места да се купи добар квалитет, ние препорачуваме да се купи автомобил кога камерата и купување на SD-картичката еве, и да се обезбеди нормална употреба на автомобил камера.
Нашите SD картичка има строга тест, брзината на C10 и висок квалитет, може да гарантираат нормално функционирање на автомобил камера. Со цел да се обезбеди нормална употреба на автомобил, ќе треба SD картичка со високи читаат и пишуваат брзина. C10 голема брзина картичка се препорачува, мора да се осигурате дека SD-картичката е добро. Ве молиме слободно контактирајте со нашата служба за корисници. Ако сакате да го користите на количка, ве молиме додадете 24v-12v конвертор. Откако состојбата е потврдена ние ќе ја објектот, ве молиме верувам дека ние ќе се обидеме потрудиме да се направи најдобра услуга.
Важна совети за SD картичка
Автомобил камера Hd 1080p видео снимање, висока побарувачка во SD-картичката.0 Инчен Full HD 1080 P Цинк Легура SLR Голема Леќа Авто Registrator Дигитален Видео Рекордер видео камера Ноќ Визија
GPS рекордер : Нема.
Видео формат : AVI
На OSD јазици :
Кинески (Поедноставен), Кинески (традиционалните), англиски, руски, француски, германски, италијански, Јапонски, корејски, португалски, шпански,
Големина на екранот : 3.0 "LCD екран
Перспектива : 170 степени
Пиксели : 1200 W
Чип : 100% Оригинални Novatek Чип
Посебна функција : Велосипедизам снимањето, дигитален зум, G-Sensor, LCD дисплеј, микрофон, движење откривање, SD/ТФ-картичка, време и датум екранот
Камерата резолуција : 1920x1080;1440x1080;1280x720;848x480;640x480;320x240
Рамки во секунда : 25
Motion detection : Поддршка
Синхронизација на време : Поддршка
Фото формат : JPEG
Видео резолуција : 1920 x 1080 P
Мемориска картичка : ТФ (максимум 32 GB)
МИКРОФОН : Поддршка
Вграден стерео : Поддршка
Ве молиме имајте во предвид :
На возилото DVR може да се користи само за во автомобил 12 V напојување.

Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Автомобил DVR
Специјални Функции:
Супер Кондензатори,Дигитален Зум,SD/MMC Картичка,во Реално Време Надзор,Време и Датум Екран,Автоматски Баланс на Белата боја,Цикличното Снимањето,Микрофон,Движење Откривање,Led Дисплеј,Анти-Вибрации,Широк Динамички Опсег,Циклус на Снимањето,G-sensor
OSD Language:
Шпански,Француски,Јапонски,Португалски,Тајландски,Кинески (Поедноставен),Руски,Кинески (Традиционалните),Италијански,Германски,Русија,Англиски,Корејски
Батеријата:
Вграден-во
Агол На Гледање:
170°
Број На Леќи:
1
Оригиналниот Пакет:
Yes
Слики Сензор:
1/3 Боја Cmos
Интерфејс:
HDMI,Micro SD/ТФ,USB2.0
Екранот Размер:
16
Макс Надворешна Меморија:
32g
Екран На Допир:
No
Видео Формат:
AVI
Чипсет Производител:
Novatek
Видео Кодот:
MJPG
GPS logger:
Никој
Собранието На Чекање:
Преносни Снимач
Големина На Дисплеј:
3 инчи
Пиксели:
1200Mega
Мемориската Картичка Е Потребно Reding Брзина:
Класа 10
Рамки Во Секунда:
25
Бренд Име:
FGHGF
Камерата Резолуција:
1920x1080
Производи во категоријата