.

.

TYRY.HU 100Pcs BPA Free руската Азбука Писмо Силикони Монистра Храна одделение Коцка Монистра Бебето Може да се Џвака Накит Одлуки Додатоци

TYRY.HU 100Pcs BPA Free руската Азбука Писмо Силикони Монистра Храна одделение Коцка Монистра Бебето Може да

DEN 1386.00
DEN 1980.48

Од стоката
Во магацинот


TYRY.HU 100 Pcs BPA Free руската Азбука Писмо Силикони Монистра Храна одделение Коцка Монистра Бебето Може да се Џвака Накит Одлуки Додатоци
Објектот: 100 Pcs BPA Free руската Азбука Писмо Силикони Монистра
Тежина: 2g
Големина: 12mm
Возраст Спектар : >4 Months
Материјал Функција: BPA Free ПВЦ Слободни Латекс Слободни
TYRY.HU Тест Извештаи :
TYRY.HU најчесто поставувани ПРАШАЊА : Каков вид на накит на силиконски производи? A : се Носат teething накит додека доење да му дадете на вашето бебе нешто да ги задржи своите раце окупирана (освен вас!) Ова може да им помогне на бебињата задржи вниманието што доведува до повеќе хранење пати. Тие се силни, стилски и супер безбедно. Изработени од 100% од храна одделение силиконски, BPA-free, Lead-free, Метали-бесплатно, Phthalates-слободни и одобрени од FDA !!
Ова може накит може да се користи за Бебиња Сам?
A : Топло потсетуваат на накит да се носи од страна на возрасните само. Ве молиме не остави со децата без надзор . Како да се направи силикони монистра и DIY силикони teething монистра? О : Прво, ќе треба да се најде силикони монистра производителот, може да се прифати прилагодување; тогаш ќе треба да ги Споделите со нас вашиот цртеж, или вашите идеи за вашиот дизајн. Можам цел моето силикони мушка боја? што е минимален цел? A : Да, можете, на минимум цел е 1000 компјутери/боја. Постои средината човек одвод вашиот профит? О : за да Се ослободи од нив,тоа е информации пати. Фабриката за Директно Снабдување, да Обезбеди добра цена, со висок квалитет, брза-испорака, најдобар квалитет на услуга. Дали ви се мушка се безбедни? било какви сертификат? A : Да, имаме сертификати за нашите силикони монистра. како ФДУ, LFGB, EN71, ASNZS ISO 8124, CCPSA.

Таа е поголема од информацијата

Обликот:
Цртан филм
Функција:
Teether
Бренд Име:
TYRY.HU
Возраст Опсег:
> 4 месеци
Материјал Функција:
Nitrosamine Слободни,BPA Free,Латекс Слободни,Phthalate Слободни,ПВЦ Слободни
Број На Модел На:
BXT500 Силикони Baeds
Материјал:
Силикони
Пакување:
100pcs/многу
Објектот:
Руската Азбука Писмо Силикони Монистра
Тежина:
2g
Големина:
12mm
боја:
црна, бела
Пакување:
100pcs/многу
Материјал Функција:
BPA Free ПВЦ Слободни Латекс Слободни
Функција:
Бебе Доенчиња Производи За Нега На Забите
Возраст Опсег:
> 4 месеци
Обликот:
Срце Облик На Силиконски Монистра
ues:
За Бебето Ѓердан или Нараквица Одлуки
Производи во категоријата