.

.

2017 Висок Квалитет Девојки Мал Ранец за Тинејџер Основно Училиште Учениците Bookbag Дете Ранци за Патување Mujer Sac Dos

2017 Висок Квалитет Девојки Мал Ранец за Тинејџер Основно Училиште Учениците Bookbag Дете Ранци за Патување

DEN 668.00
DEN 954.24

Од стоката
Во магацинот


Превозот
Сите предмети ќе бидат двојно проверени и добро спакувани пред да ја испратите.
Ве молиме оставете малку боја разлика и од 1 до 5cm отстапувања поради различни камера, животната средина, како и начинот на мерење.
Известување
Ве молиме контактирајте со нас, прво, ако сакате да се одвива една голема цел, ние ќе ви ги даде разумно намалување и прилагодување на превозот цена ако тежината на вашата цел е над 2 KG.
Ако сакате да се измеша нарачки, ве молиме изберете го објектот што сакате и да го додадете во кошничката, тогаш може да се задржи изборот други предмети.
По-продажбата на Услугата
Ако има било какви проблеми со квалитетот (како штета, погрешна боја, или не, како што е опишано) кога ќе ја прими стоката, ве молиме оставете порака за нас, ние ќе ви ги даде наплата или замена.
Ве молиме имајте некои слики на пакетот кога ќе се примени на стоки не се во добра состојба, тоа е многу важно докази за наплата. Тоа обично трае околу 15 до 45working дена за доставување на пакетот до дестинацијата.

Таа е поголема од информацијата

Големина:
11 Inches
Тип На Објект:
Ранци
Пол:
Жените
Обвивка Материјал:
Полиестер
Надворешноста:
Тиња Џеб
Број На Модел На:
ОЕМ
Затворање Тип:
Патент
Капацитет:
Подолу 20 Литри
Вршење На Систем За:
Arcuate Рамо, Рака
Дожд Маска:
No
Бренд Име:
longmiao
Стил:
Preppy Стил
Шаблон Тип:
Цврста
Внатрешни работи:
Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб
Ранци Тип:
Softback
Се Справи Со/На Рака Тип:
Мека Рачка
Главен Материјал:
PU
Декорација:
Никој
Производи во категоријата