.

.

60 Групи За XBOX ГЕНЕРАЛОТ 1 Контролер Проводници Силиконската Гума Копчето Контакт Подлога ABXY Поправка За XBOX

60 Групи За XBOX ГЕНЕРАЛОТ 1 Контролер Проводници Силиконската Гума Копчето Контакт Подлога ABXY Поправка За

DEN 857.00
DEN 902.40

Од стоката
Во магацинот

За XBOX ГЕНЕРАЛОТ 1 Контролер Проводници Силиконската Гума Копчето Контакт Подлога ABXY Поправка За XBOX Карактеристики : Сосема нов и висок квалитет Совршено замена за вашиот изгребани или скршени контролер проводници подлога. Совршено дизајнирани за Microsoft XBOX ГЕНЕРАЛОТ 1 Контролер Компатибилен со Microsoft XBOX ГЕНЕРАЛОТ 1
Контролорот. Пакет Содржина : 60 ПОСТАВИТЕ x Проводници Подлога за XBOX Генералот 1

Таа е поголема од информацијата

Со USB:
NO
Компатибилен Марка/Модел:
Microsoft
Број На Модел На:
за Xbox
Бренд Име:
HONGYOU
is_customized:
NO
MicroSoft Модел:
Xbox
MicroSoft Модел:
Xbox
Производи во категоријата