.

.

Сопствени Направени 2x Grommet Драпериите Drape Завеса бебе соба Дете Децата Соба Прозорец Облекување 200 x 260cm Мечка Зајакот Портокал Multicolor

Сопствени Направени 2x Grommet Драпериите Drape Завеса бебе соба Дете Децата Соба Прозорец Облекување 200 x

DEN 3600.00

Од стоката
Во магацинот


Мерка Упатување

Таа е поголема од информацијата

боја:
Портокал
Големина:
2*2.6, 1*1.45, 1*2.6, 1.4*2, 1.4*1.2, 2.7*2.2
Обработка:
Кука А, Кука Б, Grommet Врвот
Бренд Име:
Sofdi
Локација:
прозорецот
Шаблон Тип:
Цртан филм
Материјал:
Полиестер / Памук
Употреба:
Хотел,Дома
Применливи Прозорец Тип:
Француски Прозорецот
Техника:
Ткаени
Инсталација Тип:
Надворешноста Инсталација
is_customized:
Yes
Обработка Додатоци Цена:
Вклучени
Тип:
Римската Завеса
Шема:
Печатени
Формат:
Скала Појас
Стил:
Европски и Американски Стил
Функција:
Translucidus (Засенчување Го Оценувате 41%-85%)
Отворање и Затворање на Метод:
Лево и Десно Biparting Отвори
Толеранција:
3%
Количина:
2 панели
Производи во категоријата