.

.

YIKALAISI 2017 Бисер Накит Обетки За Жените за 8-9mm природните Слатководни Бисер 925 фунта Сребрен Накит Обетки Свадба

YIKALAISI 2017 Бисер Накит Обетки За Жените за 8-9mm природните Слатководни Бисер 925 фунта Сребрен Накит Обетки

DEN 284.00
DEN 473.76

Од стоката
Во магацинот


Природен бисер е Принцезата Дијана е фаворит,исто така, е најдобриот подарок за себе,пријателите,мама и љубовник
Ако цел денес,ние испрати кутија и сребро платно како подарок!!!
Напомена : Доколку плати ≥ 200 долари, како крајната цена,испорака од страна на DHL за слободни

Таа е поголема од информацијата

Earring Тип:
Студ Обетки
Парична казна или Моден:
Парична казна
Сертификат Број:
---
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Големина На Бисер:
8-9mm
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Бренд Име:
YIKALAISI
Повод:
Партија
Обликотшема:
Растенијата
Страна Камен:
Никој
Метал Печат:
925,Фунта
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
Главниот Камен:
бисер
Стил:
Тренди
Certificate Type:
CNAS
Број На Модел На:
Студ Обетки
Материјал:
природните слатководни бисер
бисер големина:
8-9 мм
Метал:
925 Sterling silver
Производи во категоријата