.

.

60ml милениче пластични спреј шише глупости atomizer refillable шише за жени/мажи 60cc празни парфем пумпа шише Бесплатен превозот

60ml милениче пластични спреј шише глупости atomizer refillable шише за жени/мажи 60cc празни парфем пумпа

DEN 1424.00
DEN 1581.60

Од стоката
Во магацинот


Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Број На Модел На:
60ml
Големина:
60cc
Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Материјал:
PP.Домашно МИЛЕНИЧЕ
млазницата боја:
бела, транспарентен, црна
make-up спецификација:
нормална големина
Алатки категорија:
други / убавина алатки козметички
Производи во категоријата