.

.

909 018 BD30-TI BD30 Цилиндар на Главата За Nissan Трговија F35 F45 L35 L50 T100 culata MT3000 Cabstar 3000cc 3.0 L TI 11039-69T03 909018

909 018 BD30-TI BD30 Цилиндар на Главата За Nissan Трговија F35 F45 L35 L50 T100 culata MT3000 Cabstar 3000cc

DEN 18014.00
DEN 20015.52

Од стоката
Во магацинот

0 11101-54130 11101-54131 11101-54150 3Б 3.7 11101-58040 1 KZ-T/1 KZ-ТЕ 3 11101-69126 11101-69128 11101-19175 Алуминиум 1 KD-FTV 3.3 11101-19156
Превозот Термини :
Вашата цел ќе бидат испратени до вашиот Aliexpress Зачувам регистрирана адреса во 1-5 дена по receipted на вашата исплата.
Тоа обично трае само 2-4 работни дена за домашна превозот и 4-8 работни дена за меѓународна испорака.
-П : Како можам да ги пронајдат мојата цел?
A : Откако вашата нарачка е предаден, ќе можете да се логирате во вашиот Али изразат сметка. Пред цел .7 11101-75200 11101-75240 3 VZ L/R 3 11101-65021 11101-65022 3 Y 2 11101-73010 11101-71030 4 Y 2. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
-
909 018 BD30-TI BD30 Голи Цилиндар на главата За Nissan Трговија F35 F45 L35 L50 T100 culata MT3000 Cabstar 3000cc 3.
•Ако сакате да контактирате со нас : ве Молиме испратете ни онлајн порака.
-П : Кога ќе брод мојата цел?
A : Откако ќе добиете потврда на уплатата, ние ќе се обидеме потрудиме да брод цел во рок од 24 часа откако вашата уплата е потврдена.Обично повеќе попуст и корист ќе им даде на стари клиенти.
Враќање Термини :
Ако купувачи ги купиле погрешна делови, ние го прифаќаме врати во рок од 14 дена од датумот на примена пакет. Нашата деловна линија може да се зафатени од време на време, ако не е не земам или да одговорите, ни e-mail и вашиот е-маил ќе бидат одговорени во рамките на следните 24 часа.
Грижа За Корисниците
•Како клиент на нашите турбополнач, да се грижи за вас е нашиот број 1 Приоритет, ако има било какви прашања со нашите нарачки, ве молиме да ги споделите со нас, така што ние може да помогне за решавање на секоја ситуација.
•Сите предмети се сосема нови, никогаш не се користи, и е сеуште во оригиналното пакување, освен ако не е поинаку наведено.бидете сигурни дека сите адреси се точни пред да ги купите.
Плаќање и Испорака :
•Кредитна Картичка може да биде прифатено .
-П : Колку долго ќе потрае за бродот на мојата адреса?
A : нормален превозот времето е 5-10days,во зависност од тоа во која земја се наоѓате.

Таа е поголема од информацијата

Нема. на Цилиндри:
4 на Цилиндар
Бренд Име:
LEKEBOPOWER
Тип На Објект:
цилиндар на главата
Име На Модел:
1103969T03 1103969T60 1103969T61
Објектот Ширина:
25inch
Материјал Тип:
алуминиум или челик
Објектот Висина:
48inch
Објектот Тежина:
26kg
Објектот Дијаметар:
96inch
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Година:
1996 1997 1998 1999 2000 2001 2002 2003 2004 2005 2006 2007 2008 2009
Зафатнина:
BD30-TI BD30 3000cc 3.0 TI 8v
Објектот Должина:
22inch
Специјални Функции:
делови на мотор
Објектот:
909 018 BD30TI BD30 Цилиндар на Главата
Примена:
За Nissan T100 culata MT3000 Cabstar 3000cc 3.0 L TI 8v
Апликација .:
За Nissan Трговија F35 F45 L35 L50 3000cc 3.0 TI 8v
ОЕМ број:
11039-69T03 11039 69T03 1103969T03
АМЦ:
909 018 909018
Производи во категоријата