.

.

Безбедност Пакување (Ниво 4) 3.7 V 2100mah (полимер литиум јонска батерија) Li-ion батерија за 7 инчен таблет компјутер MP3 MP4 [3050140] Високо ц

Безбедност Пакување (Ниво 4) 3.7 V 2100mah (полимер литиум јонска батерија) Li-ion батерија за 7 инчен таблет

DEN 859.20

Од стоката
Во магацинот


Безбедност Пакување ( Lavel 4) 3.7 V 2100mah (полимер литиум јонска батерија) Li-ion батерија за 7 инчен таблет компјутер MP3 MP4 [3050140] Висок капацитет
Со Батеријата Заштита Одбор :
-Функција : overcharge,со текот на испуштање, прекуструјна ,краток circiut заштита
Безбедност пакување : Четворни заштита(Со Водоотпорен перница и Анти-статички торба)

Таа е поголема од информацијата

Пакет:
Yes
Капацитетот На Батеријата:
2100 mAh
Број На Модел На:
MFR3_TL01_3050143_2100
Бренд Име:
ZhiYuSun
Компонента Тип:
Внатрешна батерија
Тип:
Поставете Тип:
Количина:
Функција:
Номиналниот Напон:
Може Да Го Прилагодите:
Yes
Место на Потекло:
Тежина:
Dimensional tolerances:
+ / - 5%
Безбедност Пакет Рачката:
Производи во категоријата