.

.

Лето LED Соларна Енергија Отворено Кампување Светилка со Фан Виси Преносни Шатор Телескопски Итни Светилка Рака Фенер Светлина 2 Бои

Лето LED Соларна Енергија Отворено Кампување Светилка со Фан Виси Преносни Шатор Телескопски Итни Светилка

DEN 720.00
DEN 999.36

Од стоката
Во магацинот


Превозот :
Ние брод на сите наши објекти во светот со кина пост воздух mail,EMS,DHL,TNT.
Превозот од кина пост воздух mail(под weigth 2kg)е бесплатен,usuallt потребно е 25-40 работни дена да пристигнат.Превозот со ЕМС,TNT,DHL,за големи цел или weogth е над 2kg ќе бидат на товар на превозот надомест.
Тоа ќе биде потребно 5-7days да се дојде до,тоа можеби трае подолго поради доцнење обичај clearence или празници или wearther проблеми.
Плаќање :
Ние прифаќаме Зачувам,кредитна картичка,банкарска да банкарски транс fers,western union и moneygram.
Повратни информации :
Како вашето мислење е важно за нас,ве молиме да потрае неколку минути за да се остави позитивни повратни информации,вие се задоволни на нашите производи, исто Така, ние ќе го прават истото за што ПОБРЗО,ви благодариме!
Ве молиме не двоумете се да контактирате со мене кога ќе го напуштите negitative повратни информации,ние ќе ги реши вашите проблеми прво.
Answer : ___________________________ Note :
Ве молиме remined дека поради светлосни ефекти,може да биде мала разлика во бојата на сликата и autual објектот,ве молиме да се разбере,благодарение фот вашата помош!

Таа е поголема од информацијата

боја:
Сина, Златна
Тип:
Џеб, Мулти Алатки
Бренд Име:
FGHGF
боја:
злато,сина
број:
lc117
Пол:
Унисекс
одговараат за:
Отворено
Производи во категоријата