.

.

Акрилик транспарентна кутија за складирање, козметички складирање кутија, десктоп козметички шминка кутија 30*19*24cm

Акрилик транспарентна кутија за складирање, козметички складирање кутија, десктоп козметички шминка кутија

DEN 2736.00
DEN 2879.52

Од стоката
Во магацинот


Акрилик транспарентна кутија за складирање, козметички складирање кутија, десктоп козметички шминка кутија 30*19*24cm
Објектот Слики
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
П : јас сум нов купувачот тука, сакам да го купи твојот производ, но како може да се одржи редот и плати за тоа ?
A : еве некои корисни веб линкови, можеби тоа може да ви помогне :
Како да Нарачате?
Прифатени методи за плаќање
П : Ако сакам да го изберете бои и модели, што да правам?
О : Доколку имате било какви посебни барање, ве молиме оставете порака во вашата цел да ни кажете, ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат вашите барања.
П : Како можам да го најдете вашиот продавница следниот пат?
A : Ние ви препорачуваме да ја додадете нашата продавница во листата на желби, тоа е лесно, само види на горниот лев агол на оваа страница, ве молиме да се најде и кликнете?Додај за да ги зачувате на листа?, и ќе ни се најде лесно следниот пат кога ќе се пријавите во Aliexpress.
П : Како можам да се плати за мојата купување?
A : ние прифаќа следниве начини на плаќање : cridet картичка; moneybooker;Т/T;western union.
П : дали постои следење на Број за мојот објект?
A : Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката staus на соодветниот веб-сајт.
П : јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена?
А : Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение!

Таа е поголема од информацијата

Тип:
Чување На Кутии & Кантите
Бренд Име:
SAFEBET
Број На Модел На:
BF c137
Обликот:
Круг
Производот:
накит кутија
Решетки Количина:
1
Функција:
Еко-Пријателски
Материјал:
Пластични
Пластични Тип:
PP
Употреба:
Дребулии
Стил:
Класичен
Техника:
Кутија
Капацитет:
30*19*24cm
Спецификација:
30*19*24cm
Оптоварување:
Никој
боја:
како детал
Големина:
30*19*24cm
Пакување:
Кутија
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
is_customized:
Yes
Производи во категоријата