.

.

5PCS ПРЕДВОДЕНА од Сончоглед Радијатор Алуминиум Легура Круг Надолу светилка heatsink 27.5*9*10мм 20 30мм прилагодено цевка светлина кулер heatsink

5PCS ПРЕДВОДЕНА од Сончоглед Радијатор Алуминиум Легура Круг Надолу светилка heatsink 27.5*9*10мм 20 30мм прилагодено

DEN 353.00
DEN 384.00

Од стоката
Во магацинот

ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Цената што ја платиле за објектот исклучува било царина.Ние брод вашата нарачка во рок од 2-7 дена по расчисти исплата.Тоа може да потрае до 7 работни дена да го разгледа вашите врати откако ќе го добиете вашиот производ. Може да се применат тарифи ако испораката е одбиено и испрати назад до нашата Канцеларија.
Обичај
1.Неисправни производи мора да се врати во рок од 30 дена од денот ќе го стави вашиот налог.Ако не примите објект по истекот на 30 дена, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се истражуваат и да се реши испорака проблем.
*** Добредојдовте на More Suns *** Прилагодено големина и Облик за Сите видови на Алуминиум Heatsink ,Water Block,Copper Tube и Thermoelectric Ладилникот Ако имате било истрага ,pls ни ги испратите вашите треба големина и цртање ,ви благодариме Повеќе квантитет, ве молиме контактирајте за најдобри попуст и поштенски ПРЕДВОДЕНА од Сончоглед Радијатор Алуминиум Легура Круг Надолу светилка heatsink 27.Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање
4. Ние обично знак на стоката како вашата потреба на profomal/комерцијална фактура и ние се обидува да им помогне да се намали или избегне било GST или V. Плаќаат пал Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
Ви благодариме за вашата поддршка ,ви посакувам да имате убав ден !
. Препорачана Превозот на курирската служба DHL, Fedex, UPS-от, ТНТ. Ако не сте задоволни со вашиот шопинг Искуство,ве Молиме контактирајте со нас за да добие решение пред да се одлучи да го напушти неутрални или негативни повратни информации, Ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши сите проблеми за вас како е можно поскоро,ви благодариме.

Таа е поголема од информацијата

Пакет:
Yes
Линии:
Никој
Компатибилен ПРОЦЕСОР:
Yes
Примена:
Напојување
Тип:
Heatsink
Heatsink Материјал:
Алуминиум
Бренд Име:
MoreSunsDIY
Број На Модел На:
LED Сончоглед Радијатор Алуминиум Легура Круг Надолу светилка heatsink 27.5*9*
Фан Големина:
LED Сончоглед Радијатор Алуминиум Легура Круг Надолу светилка heatsink 27.5*9*
Бучава:
LED Сончоглед Радијатор Алуминиум Легура Круг Надолу светилка heatsink 27.5*9
Производи во категоријата