.

.

DLE60 Вратило Поврзување Прачка

DLE60 Вратило Поврзување Прачка

DEN 5767.00
DEN 6480.00

Од стоката
Во магацинот


Таа е поголема од информацијата

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Алатка Материјали:
Кит класа
Технички параметри:
Вредноста 4
Број На Модел На:
DLE60
Четири тркала Атрибути:
Моторс
Надградба На Делови/Додатоци:
Адаптер
За Возило Тип:
Авионите
РК Делови и Accs:
Моторните Компоненти
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Моторни
Материјал:
Метал
Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Производи во категоријата