.

.

Dressv црна висок врат домот коктел фустан долги ракави appliques коленото должина свадба партија се облекуваат chiffon коктел фустани

Dressv црна висок врат домот коктел фустан долги ракави appliques коленото должина свадба партија се облекуваат

DEN 4616.00
DEN 8392.80

Од стоката
Во магацинот


Dressv црна висок врат домот коктел фустан долги ракави appliques коленото должина свадба партија се облекуваат chiffon коктел фустани
Dressv црна висок врат домот коктел фустан долги ракави appliques коленото должина свадба партија облечи
chiffon коктел фустани е едноставен и елегантен коктел-фустан.висок врат,линија силуета,buttom,bowknot
embellishments,назад на копчето.долги ракави,фустанот е направен од чипка,со висок квалитет,кратки-должина,изгледа модата, elgant и
поставен. Погоден за било страна,Само сопствени вашиот омилен фустан сега. Ќе ги привлече сите внимание кога
вие сте во коктел забава или било која партија.

Таа е поголема од информацијата

НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 14W, 16, 16W, 18W, 20W, 22W, 24W, 26W
Тип На Објект:
Коктел Фустани
Повод:
Коктел Забава
Фустани Должина:
Колено-Должина
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Моден Елемент:
едноставна
Силуета:
А-Линија
Вграден Градник:
Yes
Број На Модел На:
12901000
Вистински Слики:
Yes
Декорација:
Лак,Батон,Appliques
Воз:
Никој
Sleeve Стил:
Редовни
Материјал:
Полиестер,Памук,Rayon
Деколте:
Висок
is_customized:
Yes
Бренд Име:
Dressv
Ткаенина Тип:
Chiffon
Половината:
Природни
Објектот:
Коктел Фустан
Сезоната:
пролет,есен,лето,зима
Повод:
Формално,Вечер,Коктел Забава
Стил:
Линија
Назад Детали:
Копче
Прикажана Боја:
Црна
Embellishments:
Appliques,Bowknot,Копче
Слика Тип:
Вистински Слики
Материјал:
Chiffon
Hemline:
Коленото Должина
Производи во категоријата