.

.

1Set 7/16 GX12 2 3 4 5 6 7 Pin Машки Женски 12mm М12 Жица Панел L91 GX12 Кружни Авијација Конектор Приклучок за Приклучок DF12 М12

1Set 7/16 GX12 2 3 4 5 6 7 Pin Машки Женски 12mm М12 Жица Панел L91 GX12 Кружни Авијација Конектор Приклучок

DEN 4.80

Од стоката
Во магацинот


Пакет Вклучуваат : 1pcs GX12 Конектор
Модел : GX12 2 3 4 5 6 7 pin
Материјал : Цинк легура; Бакарни легури
Големина : ве Молиме погледнете ги сликите

Таа е поголема од информацијата

боја:
2 pin, 3 pin, 4 pin, 5 pin, 6 pin, 7 pin
Број На Модел На:
GX-12
Бренд Име:
EARUELETRIC
Тип На Единица:
Сет
Тежина На Пакет:
0.03kg (0.07lb.)
Пакет Големина:
5cm x 5cm x 5cm (1.97in x 1.97in x 1.97in)
Производи во категоријата