.

.

Мажите Патент Маскирани Грб Outwear Секојдневен Кошула Качулка Блузи Y7717

Мажите Патент Маскирани Грб Outwear Секојдневен Кошула Качулка Блузи Y7717

DEN 619.00
DEN 896.64

Од стоката
Во магацинот

3" Ракав : 58 cm/22.5" Ракав : 60 cm/23.Колку дена ќе добие моето парцела?
Одговор : Нормално ќе добиете во рок од 15-60 дена, Бразил потреба од 70 дена.8" Должина : 75см/29.1" Височина : 165-170cm Тежина : 50-62 KG Азија Големина : L Биста : 110cm/43.Ако сте задоволни со нашите производи, ве молиме оставете ни пет ѕвезди повратни информации.5" Height : 170-175cm Тежина : 60-80 KG Азија Големина : XL Биста : 114cm/44.2" Должина : 76cm/29.Ние прифаќаме Visa/Master Card/Western Union/Web Money и многу други начини на плаќање начин.Сите големи кредитни картички се прифаќаат иако се обезбеди плаќање процесор ЗАЧУВАМ.Ако за заштита на време се случува да завршува , може да побара од мене да го продолжи за заштита на време , Тоа може да биде
: Должи на превозот одложувања,ве молиме да се прошири испорака датум од 30 дена.Ве молиме контактирајте со нас ВЕДНАШ, ако сте го добиле вашиот пакет рок од 75 дена.
Мажите Патент Маскирани Грб Outwear Џемпер Секојдневен Shirt маици Качулка Блузи
Карактеристики :
1 .3" Висина : 180-185cm Тежина : 77-82 KG Напомена : -ве Молиме овозможи 1-2cm мерење на отстапување се должи на рачно мерење.Одлично за Работа,Дневно,Повремено,јас сум сигурен дека ќе ви се допадне!
Информација за производот :
Сезона : Пролет,Есен
Пол : Мажи
Повод : Работа,Секојдневно,Неврзан
Материјал : Памук
Шаблон Тип : Цврсти
Стил : Неврзан
Sleeve должина : Долги Ракави
Јака : Маскирани
Одговара : Одговара на сличен легален начин да го големина
Дебелина : Стандард
Како да се мијат : Рака мие Ладно,Висат или Линија Сува
Она што ќе добиете за : 1*Мажите Кошула
Големина на Табелата(Единица : cm/inch) Азиски Големина : M Биста : 106cm/41.Ве молиме бидете сигурни дека ќе го прочитате целиот опис и да се договорат за да се трансакцијата пред да го купат.Дали има некој царина?
Одговор : Обично ние ќе се изјасни на минимална вредност за да се избегне царина.

Таа е поголема од информацијата

Големина:
M, L, XL, XXL
Пол:
Мажи
Тип На Објект:
Дуксери,Суичери
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Крпеница
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Дебелина:
Стандард
Затворање Тип:
Патент
Бренд Име:
JAYCOSIN
Јака:
Стенд
Број На Модел На:
Маица
Облека Должина:
Редовни
Sleeve Стил:
Редовни
Монтажни Дел:
Никој
Маскирани:
Yes
Тип:
Редовни
Материјал:
Памук
Производи во категоријата